پشتیبانی وب سایت

یک وب سایت در حال رشد میتواند توجه و علاقه مخاطبان را جلب کند و باعث شود بازدیدکنندگان فروش شما را افزایش دهند. ایجاد یک وب سایت یک وظیفه چالش انگیز است و گاه حفظ کیفیت آن پر اهمیت تر و چالش انگیزتر است. مهروماه خدمات نگهداری سایت را با سهولت و مهارت ارائه می‌کند. ما مجریان حرفه ای نگهداری وب سایت هستیم که خدمات خود را به صورت حرفه ای ارائه می‌دهیم.با گذشت زمان بروزرسانی سایت امری انکار ناپذیر است بطوریکه لازم است که محتویات را دائما اضافه یا ویرایش کنید و تغییرات رو به جلوی دیگری ایجاد کنید. ما قراردادهای نگهداری و پشتیبانی وب سایت را برای مدت زمان محدودی ارائه می‌کنیم.

خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت ها عملکرد های مختلفی را شامل می‌شود مانند مدیریت محتوای سایت توسط افزودن، ویرایش یا حذف محتوای موجود مانند بروزرسانی اطلاعات محصول یا اخبار شرکت، بکار گرفتن ابزارهای حرکت در سایت (مانند تصاویر و المان ها)، قرار دادن محصولات جدید در سبد خرید، افزودن ویژگی های جدید به وب سایت، نگهداری خبرنامه و لیست های ایمیل، حفاظت در مقابل هر روزنه امنیتی در جریان امور عادی.

شرکت ما متخصصینی در پشتیبانی وب سایت بکار می‌گیرد که توانایی ویرایش سایت موجود شما را بدون اینکه در محتوا و اندیشه اصلی سایتتان تغییری ایجاد شود را می‌باشند.

طراحی حرفه ای وب سایت معمولا دارای درجه بالایی از اهمیت میباشد نگهداری و پشتیبانی حرفه ای وب سایت نیز دارای همان میزان اهمیت است . ما بهترین خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت را با مناسب ترین قیمت ها ارائه می‌دهم.

سرویسهای نگهداری وب سایت شامل موارد زیر می باشد :

  • بررسی و افزودن ماژول های جدید در صورت نیاز
  • مدیریت محتوای سایت
  • بروز رسانی اخبار و وبلاگ
  • بروز رسانی اطلاعات محصول
  • بکار گرفتن ابزارهای حرکت در سایت
ما می‌توانیم رتبه سایت شما را با بهینه سازی جستجو در بازه‌های زمانی معین در نتایج موتور های جستجو بالا نگه داریم . مهروماه از سایت شما به شیوه ای مخصوص (سفارشی) و با میزان زیادی توجه شخصی (ویژه) نگهداری می‌کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته های نگهداری وب سایت منحصر بفرد ما اکنون با ما تماس بگیرید.