طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

migrationبرای ایجاد یک وب سایت در گام اول باید بدانیم به چه نوع و ب سایتی نیاز داریم. به صورت دقیق‌تر باید گفت طراحی وب سایت به شکلهای مختلفی صورت می‌گیرد و در صورت انتخاب راه صحیح با صرف کمترین هزینه بهترین نتیجه گیری حاصل می‌شود پس در گام نخست باید بررسی نمود بهترین راه کدام است. ما انواع روشهای طراحی را به ۳ دسته تقسیم نموده‌ایم که در زیل به آن‌ها می‌پردازیم شما با مطلعه این سه روش می‌توانید بهترین و کارا‌ترین روش برای طراحی وب سایت خود را انتخاب نمایید. این شرکت با بیش از ده سال سابقه در زمینه اینترنت و خدمات مربوط به آن، همراه با تیم مجرب برنامه نویسی و طراحی وب خود آمادگی مشاوره و طراحی انواع سایت ها را داشته و با توجه به اینکه این شرکت فراهم کننده هاست و دامنه نیز می‌باشد، می تواند تمامی نیازهای شما را در زمینه طراحی و راه اندازی سایت در اسرع وقت برآورده نماید.

وب سایتهای کوچک استاتیک

اگر قصد دارید یک وب سایت کوچک برای خودتان، شرکت و یا شغل خود ایجاد کنید و وب سایت شما به روز رسانی نمی‌شود یا دیر به دیر مثلا سالی یکی دوبار بروز رسانی می‌شود و صفحات سایت شما کم است، سایتهای استاتیک راه حل مناسبی برای شماست.

وب سایتهای شرکتی داینامیک

این راه حل برای وب سایت‌هایی است که تعداد صفحات آن‌ها زیاد است (بیش از بیست صفحه) و یا اینکه بروز رسانی آن‌ها الزامیست و روزانه یا ماهانه بروز رسانی دارند و محتوای صفحات، محصولات، اخبار، گالری تصاویر و… مرتباً بروز می‌شود این افراد بهتر است از برنامه نویسی اختصاصی یا از نرم افزارهای مدیریت محتوا استفاده نمایند.

وب سایتهای بزرگ و سازمانی

این گونه وب سایت‌ها برای شرکتهای بزرگ و گسترده یا ارگان‌ها توصیه می‌شود که حجم مطالب بالا و بروزرسانی مطالب به صورت روزانه یا ساعتی است. معمولا این گونه وب سایت‌ها بر پایه یک سیستم مدیریت محتوا با برنامه نویسی اختصاصی برای قسمتهای مختلف سازمان تعریف شده و راه اندازی می‌گردد.